تبلیغات

AlIcE mEmOiRs - 17:) AlIcE mEmOiRs - 17:) Ɖokh!p∂risy=ЯoM!nA
مـنـو نــیگـآ...یهــو نــری بــگـــآ

17:)سلام در حال حاضر دلم بد جوری گرفته بد جورا!

یه جورایی از زندگی خسته شدم احساس می کنم هدفی ندارم به آینده امیدی ندارم! اگه این زندگی هست که ما می کنیم پس اون سلنا گومزو آمریکایی های پولدار پس چی کار می کنن؟؟؟!

من  از تلوزیون از نت متنفرم ولی می دونین اینا تنها تفریحی هستن که همیشه کنارمن و منو به دوستام وصل می کنن!

داشتم کمپ راک ۲ رو نیگا می کردم یه لحظه گریم گرفت شدید!آخه اونام می رن مدرسه مام می ریم!یه لحظه فقط مقایسه کردم واقعا داشتم کم کم دیوونه می شدما!ما نمی تونیم با دوستامون بریم پارک چه برسد بزارن تابستون بریم اردو! هر چی می گی بعد کنکور بعد کنکور چی؟؟؟؟من نمی خوام بزرگ شم!

خسته شدم از مدرسمون نه این که خیلی سخت گیره ها چون نه محیطش خوبه(آسفالت و حیاط بدون درخت)نه کلاسای پیشرفته داره نه معلم های پیشرفته میاد!مثلا اسمش نمونست همه عادت کردن به دروغ گفتن.

من هدفی ندارم چیزی ندارم که بخوام به خاطرش بجنگم تا به دستش بیارم!

امروز ناظممون انگشت اشارشو بهم تکون می ده می گه فلانی موهاتو بزار تو!کم مونده بودم خفش کنم فقط به حجاب توجه می دن!از مسلمان بودنم ناراضی نیستم ولی این اسلام نیست اول قلب مومن باید پاک باشه بعدش ظاهرش البته منظورم این نیست که جلف باشه ما که جلف نیستیم جوونیم و خوشمون میاد به خودمون برسیم و من شخصا برا دیگران شیک پوشی می کنم برا دیگران درس می خونم!خوشم میاد دیگران ازم تعریف کنن!

در آمریكا فرد بیشتر به منافع خودش فكر می كند و روحیه بی تفاوتی نسبت به جمع دارد. در حالی كه در دیگر كشورها منافع جمعی مهم است به گونه ای كه در فرهنگ شرقی فرد خود را فدای جمع می كند در حالی كه در آمریكا فرد است كه اهمیت دارد. از طرف دیگر در آمریكااتحادیه ها می توانند منافع فردی را دنبال كنند و برایش مبارزه كنند در حالی كه در شرِ و برای نمونه در ژاپن و چین اتحادیه معنا ندارد.

من نمی خوام خودمو فدای جمع کنم می فهمین؟؟؟؟

زندگی که من می خوام می خوام این جوری باشه!تا ساعت ۵ بعد از ظهر تو مدرسه درس بخونیم و مدرسه ها این جوری نباشه که مثل من افسردگی بگیرن که چرا از تیزهوشان در نیومدم؟؟؟و حالا باید پیشرفته نخونم!من اینو نمی خوام مدارس دانش آموزان رو بر اساس رتبه ی درسی جدا کنن و  براشون کلاس بزارن!مدرسه متشکل از یک حیاط بزرگ یک سالن بزرگ و یک پارکینگ باشه!(حالا با خودتون می گین اینو همه می خوان ولی چرا تلاش نمی کنین که چنین مدرسه هایی باشه؟؟؟)جیاط هم مانند یک پارک باشه تا زنگ تفریح واقعا زنگ تفریح باشه نه فقط اسمش بلکه از لحاظ معنایی هم!و همه ی تکالیف تو مدرسه انجام داده می شد مدرسه جای درس خوندن هست نه خونه!
Comments: ---


" ="" style="height: 50px; width: 200px;">